..................((((((((((( SEZÓNA . 2011 - 2012 ))))))))))..................................

2. kolo Slovenského pohára v Kick – Boxe

 -      4. kolo Slovenského pohára v Kick – Boxe
Dňa 24.03.2012 sa v Košiciach konalo pohárové kolo v Kick – Boxe, ktorého sa zúčastnili aj pretekári Hnúšťanského klubu Leon a zápasili v seniorských kategóriach v štýloch Kicklight, Fullcontact a K1.
Oľga Mareková vo váhe do 60 kg v štýle Kicklight prehrala na body s pretekárkou z Prešova a v tej istej váhe Eva Kubeková tiež po vyrovnanom zápase prehrala na body nad pretekárkou z Lučenca čo im znemožnilo ďalší postup o medailové umiestnenia.
V štýle Fullcontact do 81 kg nastúpil Marek Samko , ktorý po tvrdom zápase nakoniec prehral tiež na body s  pretekárom z Košíc.
V štýle K1 vo váhe do 91 kg Tomáš Šotér sa umiestnil na 1. mieste,
ďalej vo Fullcontacte nastúpili nováčikovia v ringu a to vo váhe do 91 kg Adrián Zahradník a umiestnil sa na 2. mieste a ďalší pretekár Radoslav Vrábeľ v najvyššej váhovej kategórii nad 91 kg poslal v prvom kole tvrdými boxerskými technikami pretekára z Bardejova k zemi a vyhral  tak zápas KO a umiestnil sa na 1. mieste.

 -24. a 25. februára 2012 sa v Športovej hale Dukly Banská Bystrica uskutočnil medzinárodný turnaj v kickboxe pod názvom Slovak Open 2012.

V jednotlivých discipínach (semicontact, lighcontact, fullcontact) a vekových aj hmotnostných kategóriách nastúpilo podľa pravidiel WAKO 215 pretekárov z 58 klubov štyroch krajín – okrem domáceho Slovenska aj z Poľska, Maďarska a Česka. Na šiestich tatami a v jednom ringu rozhodcovia odrozhodovali viac ako 440 zápasov. Organizátori vypísali pre súťažiacich aj finančné odmeny – v kategórii open, v semicontacte mužov aj žien to bolo za 1. miesto 150€, za miesto 2. 100€ a za 3. miesto 50€, najrýchlejšie KO bolo honorované prémiou 100€.
Súťaže sa zúčastnili aj športovci klubu Kick – Box Leon Hnúšťa a to v štýloch Light – contact, kde vo váhovej kategórii Juniori do 57 kg zápasili Tomáš Ďurás, ktorý prehral na body s pretekárom z Maďarska a ďalší pretekár Jakub Karas v tej istej váhovej kategórii sa umiestnil na 3. mieste

Vo váhe Juniorki do 60 kg nastúpila na zápas Olina Mareková, ktorá sa po celkovom hodnotení umiestnila tiež na 3. mieste.

- 3. kolo Slovenského pohára v Kick - -Boxe Prešov
Hnúšťanský športovci z klubu Kick – Box Leon Hnúšťa sa v Sobotu dňa 28.01.2012 zúčastnili 3. kola Slovenského pohára, kde nastúpili v štýle Light – contact a Lowkick a dosiahli tieto umiestnenia :
vo váhe do 57 kg Jakub Karas po celkovom hodnotení skončil na 4. mieste, kde v prvom zápase podľahol na body pretekárovi z Dolého Kubína a v ďalšom zápase tiež prehral s pretekárom z Liptovského Mikuláša.
vo váhe do 74 kg Jerguš Stejskal vyhral na body svoj prvý zápas nad pretekárom z Košíc. No v ďalšom zápase sa mu nepodarilo vyhrať nad pretekárom z Liptovského Mikuláša.
Veľkou nevýhodou oboch menovaných športovcov bolo, že v zmysle nových pravidiel obaja súťažili v seniorských kategóriach, kde bol v niektorých zápasoch značný vekový rozdiel, kde jeden z našich športovcov, ktorý má 16 rokov zápasil zo skúseným pretekárom, ktorý je vo veku 29 rokov, vzhľadom k tomu som ako tréner z umiestnením našich pretekárov spokojný.
 vo váhe do 60 kg sa aj naša ďalšia pretekárka Oľga Mareková umiestnila na 4. mieste po vzájomných zápasoch v Boxerskom ringu s pretekárkou z Lučenca a Prešova.
Vo váhe do 91 kg nastúpil do ringu v štýle Lowkick Tomáš Sótér, kde po veľmi dobrom zápase nakoniec prehral na body s pretekárom z Nových Zámkov.

 - V Sobotu 12.11.2011 sa v Poprade konalo 2. kolo Slovenského pohára v Kick – boxe, ktorého sa zúčastnili aj Hnúšťanský športovci a to Olina Mareková, Tomáš Ďurás, ktorí zápasili v štýle Lightcontact, Milan Kuča nastúpil v štýle Fullcontakt a Martin Petrinec v štýle Lowkick.

Olina Mareková zápasila vo váhovej kateógrii ženy do 60 kg, kde v celkovom hodnotení skončila na 4. mieste.,

Tomáš Ďurás vo váhovej kategórii kadeti do 52 kg podľahol po prvom zápase skúsenejšiemu pretekárovi Bodorovi z Revúcej a ten mu postup do ďalšíh zápasov zatsavil,

Milan Kuča vo fullcontakte muži do 57 kg vo svojom prvom zápase svojho súpera v 1. kole knokautoval tvrdým kopom na rebrá a však v druhom finálovom zápase si zle rozložil sily a umiestnil sa na 2. mieste,

Martin Petrinec v Lowkicku muži do 75 kg nezvládaol tvrdý nápor boxerských techník svojho súpera z Prešova a zápas prehral.

....................(((((((SEZÓNA - 2010 - 2011))))))....................::::::::::::::::::::

Dňa 09.10.2010 sa v Bardejove na 1. kole Slovenského pohára v Kick - Boxe zúčastnili aj naši športovci a v kategórii Light - Contact mládeže do - 47 kg nastúpil Tomáš  Ďuras, ktorý sa umiestnil na 4. mieste a Jakub Karas, ktorý získal 2. miesto, vo váhe do  - 57 kg sa Jerguš Stejskal umiestnil na 4. mieste. Tomáš Ďuras ako aj Jakub Karas v Piatok 08.10.2010 absolvovali skúšky technickej vyspelosti ( páskovanie a získali tak 5 kyu - červený pás ). Peter Zatroch, kvôli zraneniu na súťaži nenastúpil ale dianie v zápasoch sledoval ako kauč a pomáhal svojím športovým kolegom pri rozcvičovaní sa pred zápasmi. Všetkým  pretekárom gratulujeme a držíme palce aby sa im darilo v ich ďalšej športovej kariére.
Touto cestou chceme poďakovať mestu Hnúšťa a sponzorom : Adrian Hanes - Pizzeria Kaštieľ Hnúšťa, Veľkosklad - Alwado s. r. o Hnúšťa, Grigorij Šamin -  stavebniny Hnúšťa, Rastislav Kolesár -  Prvá stavebná sporiteľňa Hnúšťa, ktorý nás podporili a pomohli nám zúčastniť sa súťaže.

....................(((((((SEZÓNA - 2009/2010))))))).....................::::::::::::::::::::30.1.2010 sa konalo III kolo Slovenského pohára v Dolnom Kubíne, kde Lena Škodová v K1 - R musela odstúpiť zo zápasu pre zraneneie vo váhe do 60 kg, Peter Zatroch vo váhe do 42 kg v Light contakte prehral prvý zápas na body a Jerguš Stejskal vo váhe do 52 kg v Light contacte sa umiestnil na 4. mieste:::::::::::::::::::: V Sobotu 12.12.2009 sa v Senici konalo 2. kolo Slovenského pohára v Kick - Boxe, kde naša pretekárka Lena Škodová  v štýle Lowkick vo váhe do - 60 kg prehrala tesne na body 2 - 1 nad skúsenou pretekárkou z Dolného Kubína Dominikou Brienkovou a v celkovom hodnotení tak skončila na 4. mieste. Ďalšie kolo Slovenského pohára sa uskutoční v Januári v Dolnom Kubíne, kde Lenka nastúpi v štýle K - R čo je obdoba lowkicku a môžu sa tu používať aj kopy kolenami.::::::::::::::::::::Na 1. kole Slovenského pohára v štýle Fullcontact ženy do 60 kg sa po prvý krát predstavila Lena Škodová, ktorá mala za sebou kvalitnú prípravu čo sa odzrkadlilo, keď v ringu získala 1. miesto a porazila aj sebavedomú oveľa skúsenejšiu pretekárku Dominiku Brienkovú z Dolného Kubína. Peter Zatroch v Lighcontacte chlapci do 42 kg si hravo poradil s Ľubom Bodorom ml. z Revúcej, ďalej tiež porazil Jakuba Kovača z Dolného Kubína a v ceste za prvým miestom ho zastavil Michal Pecha z Popradu, kde Peter spravil niekoľko taktických chýb, prehral na body a získal 2. miesto. V Piatok sa konali celoslovenské skúšky v získavaní technických stupňov, ktorých sa musel zúčastniť aj náš nový pretekár Jerguš Stejskal a tak získal technický stupeň 5 kyu ( červený pás ). V Sobotu v Lightcontacte chlapci do 52 kg už mal menej šťastia, keď dá sa povedať, že aj po dobrom zápase zaplatil nováčikovskú daň a prehral v prvom zápase na body nad domácim pretekárom Radom Dubňanským. Týmto športovcom gratulujeme a ďakujeme za podporu mestu Hnúšťa a sponzorom Izont s. r. o Hnúšťa a Dušan Ďubek - Total sport Hnúšťa.

...................(((((((SEZÓNA -  2008/2009)))))))...................V Sobotu 13. 9. 2008 sa v Bardejove konalo 1. kolo Slovenského pohára v Kick - Boxe, kde súťažili aj Hnúšťanské pretekárky v štýle Semi - Contact::::::::::::::::::::V ženských kategóriach vo váhe do 50 kg na 1. mieste skončila Petra Hirjaková a na 2. mieste v tej istej váhovej kategórii sa umiestnila Miriama Bagačková.Vo váhe do 55 kg skončila na 1. mieste Natália Bagačková. Miriama Bagačková súťažila aj v kategórii Open čo je systém boja bez rozdielu váh a tu si vedela poradiť aj z oveľa ťažšími súperkami a získala tak 1. miesto.....................///////Hirjaková na šiestom mieste na majstrovstvách sveta///////:::::::::::::::::::: Hnúšťanský kickbox mal zastúpenie na svetovom šampionáte. Na majstrovstvách sveta v kategórii juniorov a kadetov,  ktoré sa konali v dňoch 22. – 28. septembra  v Pozzuoli pri  Neapole (Taliansko), štartovala aj Petra Hirjaková (Kick – box klub Leon Hnúšťa).  Šestnásťročná Hirjaková zasiahla do bojov v kategórii junioriek vo váhe do 50 kg.  Hnúšťanská kickboxerka sa v light – contacte umiestnila na šiestom mieste. V Taliansku sa predstavila aj v štýle semi – contact, no neumiestnila sa v ňom.  . V light – contacte, kde bola nominovaná, skončila lepšie, vyradila ju až ruská pretekárka. ....................8. 11. 2008 sa Petra Hirjaková zúčastnila 3. kola SP v Senici a umiestnila sa::::::::::::::::::::1. miesto SC - 50 kg ženy, a 1. miesto OPEN ženy čo je kategória bez rozdielu váh....................Dňa 14. 2. 209 sa dvaja naši pretekári zúčastnili 5 kola Slovenského pohára v Trnave::::::::::::::::::::::Natália Bagačková vo váhe do 55 kg v Semicontacte získala - 3. miesto, v Open ( zápas bez rozdielu váh) tiež 3. miesto a Peter Zatroch vo váhe do 37 kg v Semicontacte skončil na 3. mieste a v Lightcontacte získal - 3. miesto.................... Dňa 5.4.2009 sa na 6 kole Slovenského pohára v Dolnom Kubíne:::::::::::::::::::: umiestnili naši športovci takto : Ondrej Radič vo váhe do 57 kg skončil na 2. mieste, Ján Krnáč vo váhe do 69 kg skončil na 3. mieste a Viliam Schemnitzer tak isto vo váhe do 69 kg na 4. mieste....................16.5 - 17.5. 2009 sa v Prešove konali Majstrovstvá Slovenska:::::::::::::::::::: - po dvoch dňoch zápolení v prešovskej univerzitnej športovej hale, kde sa konali Majstrovstvá Slovenskej republiky pre rok 2009, si v kategórii seniorov do 57 kg vybojoval tretiu priečku borec Ondrej Radič v štýle light contact. Doplnil tak mládežníka Petra Zatrocha, ktorý v sobotu získal dve bronzové medaily v semi contact a light contact vo váhovej kategórii do 37 kg. Ďalší náš pretekár Ján Krnáč vo váhovej kategórii do 69 kg v štýle light contact obsadil štvrté miesto....................
....................((((((SEZÓNA 2007/2008)))))))..................1. Kolo Slovenského pohára - 20. 10. 2007:::::::::::::::::::Petra Hirjaková - 1. Miesto semicontact a lightcontact - 47 kg Maroš Baláž - 2. Miesto fullcontact - 60 kg Ondrej Radič - bez bodového umiestnenia fullcontact - 60 kg Miriama Bagačková - 2. Miesto semicontact - 50 kg.................... 2. Kolo Slovenského pohára - 15. 12. 2007 - Košice ::::::::::::::::::::Petra Hirjaková - 4. Miesto lightcontact ( kategória ženy ) - 50 kg ....................3. Kolo Slovenského pohára - 19. 1. 2008 - Pezinok:::::::::::::::::::: Petra Hirjaková - 1. Miesto semicontact a lightcontact - 52 kg Peter Zatroch - 1. Miesto semicontact a lightcontact - 28 kg Maroš Baláž - 3. Miesto fullcontact - 60 kg Ondrej Radič - 3. Miesto fullcontact - 57 kg Miriama Bagačková - 1. Miesto semicontact - 50 kg Natália Bagačkova - 2. Miesto semicontact - 55 kg Lucia Henčová - 2. Miesto semicontact - 65 kg
.....................V sobotu, dňa 29. 3. 2008 sa v meste Prešov konalo 5. kolo Slovenského pohára v Kick - Boxe a tu sa umiestnili naši pretekári nasledovne::::::::::::::::::: Lucia Henčová - 1. miesto semicontact vo váhe do 65 kg Natália Bagačková - 1. miesto semicontact vo váhe do 50 kg Peter Zatroch - 1. miesto semicontact a aj light contact - žiaci vo váhe do 28 kg V štýle lightcontact do 52 kg po prvý krát nastúpil aj Erik Ulický kde si počínal v celku dobre, žial bez bodového umiestnenia Vo fullcontacte vo váhe do 57 kg nastúpil Ondrej Radič a vo váhe do 60 kg fullcontact Maroš Baláž. Obidvaja pretekári sú skúsenými zápasníkmi však v tvrdej konkurencii sa ani im bodové umiestnenie neušlo.................... Dňa 16. 2. 2008 sa v Lučenci konalo 4. kolo Slovenského pohára v KickBoxe::::::::::::::::::: kde sa ho zúčastnil len jeden pretekár z Hnúšte a to Zoltán Juhás ktorý sa umiestnil na 2. mieste v štýle Lowkick...................26.4.2008 na 6 kole Slovenského pohára v Trnave :::::::::::::::::::: sa nám nepodarilo získať žiadne medailové umiestnenie, bolo to zapríčinené ozaj dobrou konkurenciou a aj príprava na toto kolo zo strany športového klubu bola podcenená....................Dňa 21. 6. 2008 sa Hnúšťanský Kickboxeri zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v Kick - Boxe v Banskej Bystrici. Súťažiaci si počínali nasledovne :::::::::::::::::::: v kategóri dievčat do 52 kg sa Petra Hirjaková stala v obidvoch štýloch semicontact aj lightcontact Majsterkou Slovenska. v kategóriji chlapci do 28 kg Peter Zatroch sa v tiež v štýloch semicontact a lightcontact stal Majstrom Slovenska.V kategóriji ženy do 50 kg v štýle semicontact sa stala Majsterkou Slovenska - Miriama Bagačková, v kategóriji fullcontakt do 60 kg bojoval o zlato Maroš Baláž, ktorý však podľahol skúsenému pretekárovi v ringu Miroslavovi Madzinovi zo Steel Trans Košice a skončil na druhom mieste. Súťaže Majstrovstiev Slovenska sa žiaľ nezúčastnil celý team postupujúci po jednotlivých kolách Slovenského pohára nakoľko pretekárky Lucia Henčová a Natália Bagačková v tomto termíne odcestovali do Anglicka v rámci projektu Drems&tems do ktorého sa zapojilo Gymnázium Mateja Hrebendu v Hnúšti. Z môjho hľadiska ako trénera športového klubu Kick - Box Leon Hnúšťa môžem povedať, že som spokojný s umiestnením našich reprezentantov na tohtoročných Majstrovstvách Slovenska, ktorí tak dali bodku za sezónou 2007/2008 a dokázali tým, že aj v našom metste sú kvalitný športovci a dobré podmienky na tréning. Chcem touto cestou poďakovať všetkým zúčastneným športovcom za dôstojnú reprezentáciu športového klubu Kick - Boxu ako aj mesta Hnúšťa a mestu Hnúšťa za podporu v tomto športe. Tréner - Jozef Vranec
.....................(((((((SEZÓNA -  2005/2006))))))).................... /////// Ondrej Radič sa v dňoch 27. - 30. 9. 2006 zúčastnil Juniorských Majstrovstiev sveta v Chorvátsku v meste Zadar kde v štýle Light - contakt sa umiestnil na 6. mieste začo mu patrí poďakovanie, keď reprezentoval Slovenskú republiku, naše mesto Hnúšťa a náš športový klub. Je to talentovaný športovec, ktorý pristupuje k tréningom s plnou vážnosťou a zodpovednosťou.///////.................... Sezónu zavŕšili Majstrovstvá Slovenska 17. júna v Košiciach, na ktorých sme si počínali majstrovsky:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC -50kg - MAJSTEKA SLOVENSKA Bagačková Natália - SC -59kg - VICEMAJSTERKA SLOVENSKA Vetráková Jana - SC -50kg - VICEMAJSTERKA SLOVENSKA, - LC -50kg - 4. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - MAJSTERKA SLOVENSKA Konský Vladimír - LK -75kg - MAJSTER SLOVENSKA, FC -75kg - 3.miesto Radič Vojtech - SC -45kg - 3. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - MAJSTER SLOVENSKA Ďuriš Ivan - SC -60kg - MAJSTER SLOVENSKA, - LC -60kg - 4. miesto Radič Štefan - SC -51kg - VICEMAJSTER SLOVENSKA Baláž Maroš - LC -54kg - VICEMAJSTER SLOVENSKA Henčová Lucia - SC -60kg - VICEMAJSTERKA SLOVENSKA....................Na západe Slovenska, v Trnave sa 13. mája konalo poslendé, 5. kolo SP a takéto sú naše umiestnenia::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC -50kg - 1. miesto Bagačková Natália - SC -59kg - 2. miesto Vetráková Jana - SC -50kg - 2. miesto, - LC -50kg - 1. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - LK -75kg - 1. miesto, FC -75kg - 1.miesto Radič Vojtech - SC -45kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 1. miesto Ďuriš Ivan - SC -60kg - 1. miesto, - LC -60kg - 4. miesto Radič Štefan - SC -51kg - 2. miesto Baláž Maroš - LC -54kg - 3. miesto Henčová Lucia - SC -60kg - 3. miesto....................18. 3. 2006 sa v Ostrave konalo 1. kolo Juniorskej Interligy na ktorom okrem výberu Čiech a Moravy nechýbal aj výber zo SLovenska a našim 4 kickboxerom sa darilo nasledovne:::::::::::::::::::::Bagačková Natália - SC +55kg - 3. miesto Krnáč Ján - SC -60kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 2. miesto Veľmi dobre si počínal aj Vojtech Radič v SC.....................Naši šikovní športovci to zase v Nových Zámkoch roztočili a 11. marca sa im počínalo takto:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC -50kg - 1. miesto Bagačková Natália - SC -59kg - 1. miesto Vetráková Jana - SC -50kg - 2. miesto, - LC -50kg - 2. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - LK -75kg - 1. miesto, FC -75kg - 2.miesto Radič Mário - SC -40kg - 3. miesto Radič Vojtech - SC -45kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 2. miesto Radič Štefan - SC -51kg - 3. miesto Baláž Maroš - LC -54kg - 2. miesto Henčová Lucia - SC -60kg - 1. miesto Slovák Lukáš - SC -75kg - 5. miesto Gomboš Jozef - LK -81kg - 1. miesto....................Kickboxeri z Hnúšte sa zúčastnili aj na 3. kole SP, ktoré sa konalo v Banskej Bystrici a dosiahli nasledovné umiestnenia:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -86kg - 3. miesto, LK -86kg - 1. miesto Bagačková Miriama - SC -50kg - 1. miesto Bagačková Natália - SC -59kg - 1. miesto Bráz Róbert - SC -81kg - 1. miesto Vetráková Jana - SC -50kg - 2. miesto, - LC -50kg - 1. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - LK -75kg - 1. miesto Radič Mário - SC -40kg - 1. miesto Radič Vojtech - SC -45kg - 3. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 2. miesto Radič Štefan - SC -51kg - 3. miesto Krnáč Ján - LC -63kg - 3. miesto, SC - 63kg - 2. miesto Ďuriš Ivan - LC -60kg - 1. miesto, SC -60kg - 2. miesto Baláž Maroš - LC -54kg - 3. miesto Henčová Lucia - SC -60kg - 2. miesto Slovák Lukáš - SC -75kg - 4. miesto.....................Dňa 6.11.2005 sa v meste Prešov konalo 2. kolo SP v kick-boxe. Naši 14 súťažiaci dosiahli pekné výsledky:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -86kg - 1. miesto, LK -86kg - 1. miesto Bagačková Miriama - SC -50kg - 2. miesto Bagačková Natália - SC -59kg - 1. miesto Henčová Lucia - SC -60kg - 1. miesto Martinský Pavol - SC -35kg - 4. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - FC -71kg - 2. miesto, LK -75kg - 1. miesto Radič Mário - SC -40kg - 1. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 1. miesto Radič Štefan - SC -51kg - 4. miesto Krnáč Ján - LC -63kg - 2. miesto, SC - 63kg - 2. miesto Ďuriš Ivan - LC -60kg - 3. miesto, SC -60kg - 1. miesto Baláž Maroš - LC -54kg - 2. miesto Katreniak Tomáš - SC -45kg - 5. miesto....................Dňa 15.10.2005 sa začala sezóna 1. kolom Slovenského pohára v športovej hale v Hnúšti. Náš Hnúšťanský klub LEON reprezentovalo 17 súťažiacich a počínali si takto::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -86kg - 1. miesto, LK -86kg - 1. miesto Bagačková Miriama - SC -50kg - 2. miesto Bagačková Natália - SC -59kg - 1. miesto Bráz Róbert - SC -81kg - 3. miesto Sendrejová Monika - LC -57kg - 3. miesto Martinský Pavol - SC -35kg - 4. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - FC -71kg - 4. miesto, LK -75kg - 1. miesto Radič Mário - SC -40kg - 1. miesto Radič Vojtech - SC -45kg - 4. miesto Radič Ondrej - LC -55kg - 2. miesto Radič Štefan - SC -51kg - 4. miesto Krnáč Ján - LC -63kg - 1. miesto, SC - 63kg - 2. miesto Ďuriš Ivan - LC -60kg - 4. miesto, SC -60kg - 1. miesto Baláž Maroš - LC -54kg - 3. miesto Gomboš Jozef - LK -71kg - 2. miesto Katreniak Tomáš - SC -45kg - 5. miesto
....................(((((((SEZÓNA -  2004/2005)))))))...................V Banskej Bystrici sa 18. júna konali Majstrovstvá Slovenska v kick-boxe na ktorých sa zúčastnili aj členovia nášho klubu, ktorí si výborne počínali:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -86kg - 2. miesto, - LK - 86kg - MAJSTER SLOVENSKA Bagačková Miriama - SC -50kg - 2. miesto Bráz Róbert - SC -kg - 3. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 2. miesto Konský Vladimír - LC -71kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC -45kg - MAJSTER SLOVENSKA Vetráková Janka - LC -50kg - 2. miesto, SC -50kg - MAJSTERKA SLOVENSKA....................///////16. 5. - 21. 5. 2005 sa Róbert Bráz zúčastnil Majstrovstiev Európy, ktoré sa konali v Bratislave a ako reprezentant Slovenska sa umiestnil v štýle Semicontakt  - Team - Slovensko na veľmi peknom  3. mieste ///////...................V IV. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Košiciach, ktoré sa uskutočnilo 5. marca 2005 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -86kg - 2. miesto Bagačková Miriama - SC -50kg - 1. miesto Bráz Róbert - SC -81kg - 3. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Konský Vladimír - FC -71kg - 4. miesto Radič Mário - SC -40kg Radič Ondrej - LC -45kg - 1. miesto Slovák Lukáš - LC -75kg Vetráková Janka - LC -50kg - 1. miesto, SC -50kg - 2. miesto....................V III. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Bratislave, ktoré sa uskutočnilo 29. januára 2005 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - FC -kg - 1. miesto Bráz Róbert - SC -kg - 1. miesto....................V II. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Hnúšti, ktoré sa uskutočnilo 11. decembra 2004 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Ádam Róbert - LK -86kg - 1. miesto Bagačková Miriama - SC -50kg - 1. miesto Hirjaková Petra - SC -45kg - 1. miesto Krnáč Ján - LC -50kg Konský Vladimír - LK - 71kg - 2. miesto Radič Mário - SC -40kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC -45kg - 1. miesto Slovák Lukáš - LC -75kg Sujová Andrea - LC - 63kg - 2. miesto Škvareniak Michal - FC -71kg - 2. miesto Vetráková Janka - LC -50kg - 2. miesto, SC -50kg - 2. miesto
....................(((((((SEZÓNA -  2003/2004)))))))....................Na Majstrovstvách Slovenska v kick-boxe, ktoré sa konali v Nitre dňa 19. júna 2004 sme dosiahli takéto výsledky
:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC - 50kg - MAJSTERKA SLOVENSKA Boroš Tomáš - SC - 35kg - MAJSTER SLOVENSKA Bráz Róbert - SC - 80kg - MAJSTER SLOVENSKA Ďuriš Ivan - LC - 60kg - 4. miesto Hirjaková Petra - 40kg - MAJSTERKA SLOVENSKA LÖrincz Attila - LC - 80kg - 2. miesto Palugay Attila - SC - 65kg - 2. miesto Radič Ondrej - LC - 40kg - 4. miesto Schemnitzer Viliam - SC - 50kg - MAJSTER SLOVENSKA Vetráková Janka - LC - 50kg - MAJSTERKA SLOVENSKA Vranec Maroš - LC - 60kg - 2. miesto......................V V. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Prievidzi, ktoré sa uskutočnilo 17. apríla 2004 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC - 50kg - 2. miesto Ďurič Ivan - LC - 60kg - 4. miesto Hirjaková Petra - SC - 40kg - 1. miesto Kožiaková Zdena - SC - 50kg - 4. miesto Krnáč Ján - SC - 50kg - 4. miesto Radič Ondrej - LC - 40kg - / Schemnitzer Viliam - SC - 50kg - 1. miesto Sendrejová Monika - LC - 55kg - 2. miesto Vetráková Janka - SC - 50kg - 1. miesto Vranec Maroš - LC - 60kg - 3. miesto...................V IV. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Košiciach, ktoré sa uskutočnilo 28. februára 2004 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC - 50kg - 3. miesto Boroš Tomáš - SC - 35kg - 2. mieto Bráz Róbert - SC - 80kg - 2. miesto Ďuriš Ivan - LC - 60kg - 2. miesto Lundiš Daniel - LC - 60kg - 4. miesto LÖrincz Attila - LC - 80kg - / Palugay Attila - SC - 65kg - 3. miesto Radič Ondrej - LC - 40kg - 3. miesto Schemnitzer Viliam - SC - 50kg - 1. miesto Vetráková Janka - LC - 50kg - 2. miesto Vranec Maroš - LC - 60kg - 4. miesto....................V III. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Banskej Bystrici, ktoré sa uskutočnilo 31. januára 2004 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC - 50kg - 3. miesto Boroš Tomáš - SC - 35kg - 2. mieto Hirjaková Petra - SC - 40kg - 1. miesto Kožiaková Zdena - SC - 50kg - / Ďuriš Ivan - LC - 60kg - 1. miesto Lindiš Daniel - LC - 60kg - 3. miesto LÖrincz Attila - LC - 80kg - 3. miesto Palugay Attila - SC - 65kg - 3. miesto Radič Ondrej - LC - 40kg - 2. miesto Sendrejová Monika - LC - 55kg - / Škvareniak Michal - FC - 71kg - nenastúpilpre chorobu Vetráková Janka - LC - 50kg - 1. miesto Vranec Maroš - LC - 60kg - 2. miesto....................13. decembra sme sa zúčastnili II. kola Slovenského pohára v kick-boxe, ktoré sa uskutočnilo v Žilinea dosiahli sme tieto umiestnenia::::::::::::::::::::Boroš Tomáš - SC - 35kg - 2. miesto Bráz Róbert - SC - 80kg - 1. miesto Lindiš Daniel - LC - 60kg - 2. miesto LÖrincz Attila - LC - 80kg - 3. miesto Palugay Attila - SC - 65kg - 3. miesto......................V I. kole Slovenského pohára v kick-boxe v Bardejove, ktoré sa uskutočnilo 27. septembra 2004 sme dosiahli tieto umiestnenia:::::::::::::::::::::Bagačková Miriama - SC - 50kg - 2. miesto Bráz Róbert - SC 80kg - 1. miesto Hirjaková Petra - SC - 40kg - 1. miesto Kožiaková Zdena - SC - 55kg - 2. miesto Ďuriš Ivan - LC - 60kg - 1. miesto Krnáč Ján - SC - 50kg - 2. miesto LÖrincz Attila - LC - 80kg - / Palugay Attila - SC - 65kg - 3. miesto Radič Ondrej - SC - 40kg - 1. miesto, LC - 40kg - diskvalifikcia Sendrejová Monika - LC - 55kg - 1. miesto Škvareniak Michal - FC - 71kg - / Schemnitzer Viliam - SC 50kg - 1. miesto Vranec Maroš - LC - 60kg - 2. miesto, SC - 60kg - 1. miesto
....................(((((((SEZÓNA -  2002/2003)))))))....................Na Majstrovstvách Slovenska v kick-boxe, ktoré sa konali v Prešove dňa 14. júna 2003 sme dosiahli takéto výsledky
:::::::::::::::::::::::Ďuriš Ivan- SC - 50kg - / Hirjaková Petra - SC - 35kg - 2. miesto Krnáč Ján - SC - 45kg - 3. miesto Radič Ondrej - SC - 35kg - 2. miesto, LC - 3. miesto Sendrejová Monika - LC - 55kg - 2. miesto, SC - 2. miesto Škultéty Roman - FC - 81kg - / Tavarský Tomáš - SC - 50kg - 2. miesto, LC - 2. m
........................................................................................................................................................................

 

e-mail : kickbox_leon_hn@pobox.sk ,

T.č.: 0904 909 450
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one